KONST / Litografier / Litografi 7883756
nr 788 3756
Ivar Södergren
(f. 1949), Sverige
Litografi, Ivar Södergren (f. 1949), signerad 1994, 17/300, motivets mått: 22x18
Ivar Södergren, född 1949 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 18:49:48
350 kr
200 kr
300 kr
Ivar Södergren
Läs mer om Ivar Södergren